Add meg az e-mail címedet és mi elküldjük Neked az ajánlatot, hogy később is könnyen megtaláld!
Ha szeretnéd ezt a kupont másoknak is ajánlani, add meg a neved, és maximum 5 e-mail címet ahová az ajánlásokat küldhetjük!
Régi vágyad egy igazi repülés? Ami szabadságot, izgalmat és adrenalint ad? Ahol valóban érzed is az illatokat, a szelet, a magasságot? Ha ezt szeretnéd, ajánlatunk tetszeni fog, ugyanis siklóernyős tandemrepülést kínálunk, ahol biztosan megkapod ezeket az élményeket. De ha csak egy szuper meglepetést, egy ajándékot szeretnél valamelyik családtagodnak vagy barátodnak, a tandemrepüléssel igazi élményt adhatsz!
Az MPC Sportegyesület jóvoltából egy kupon áráért 10 percnyi szárnyalás lehet a Tied 300-400 méteres magasságig. Siklóernyős tandemrepülésről van szó egy Go-Pro kamerával készített emlékvideóval együtt, hogy az élményt bármikor átélhesd újra, és meg tudd osztani bárkivel. Ha tiszta időt fogtok ki, két nagy tavunkat, a Velencei-tavat és a Balatont is látni fogjátok. A pilóták tapasztalt siklóernyős műrepülők, így kérésre egy-két trükköt is be tudnak mutatni Neked, persze, ha van elég merszed hozzá. A vontatókötelet leoldva hosszú perceken keresztül szabadon vitorláztok, gyönyörködtök a kilátásban, érezheted az illatokat és ahogy arcodat simogatja a szél. Hidd el, nem mindennapi érzés, élmény!
Ne hagyd ki ezt az ajánlatot! Vásárold meg a kupont magadnak, és vegyél még barátodnak is egyet ajándékba, a megadott elérhetőségek egyikén vedd fel a kapcsolatot a szolgáltatóval, egyeztessetek időpontot. A repülhető napokat az előrejelzések bizonytalansága miatt maximum 3-4 nappal előre lehet kijelölni. Válasszatok helyszínt Budapesten vagy Székesfehérvár környékén, és kalandra fel! Fel a levegőbe!